Polecane

Nav
carrefour
Carrefourdo końca 10 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 5 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 14 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 6 dni
media expert
Media Expertdo końca 10 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 7 dni
dekoria
Dekoriado końca 14 dni
lidl
LidlOstatni dzień promocji!
mycenter
MyCenterdo końca 12 dni
kaufland
KauflandOstatni dzień promocji!
tesco centra handlowe
Tesco Centra HandloweOstatni dzień promocji!
black red white
Black Red Whitedo końca 7 dni
lidl
Lidldo końca 4 dni
norauto
Norautodo końca 29 dni
Nav

Sferis - gazetki promocyjne Raczków(łódzkie pow. sieradzki)

Ocena sieci
Najbliższe sklepy sieci Sferis
Sklepy sieci Sferis w innych miastach
O sieci Sferis

Sferis - jest to sieć sprzedaży detalicznej, specjalizująca się w elektronice użytkowej, która ma już ponad 22-letnie doświadczenie w branży IT. Złożona jest ze 114 sklepów stacjonarnych, a także sklepu online, dzięki czemu możesz zrobić bezpieczne zakupy nie wychodząc z domu. W ofercie sklepów Sferis, znajdziesz: komputery, smartfony, sprzęt RTV-AGD oraz sprzęt audiowizualny. Tym co cechuje Sferis, jest zaangażowanie pracowników, którzy są pasjonatami komputerowymi i zawsze służą w pełni profesjonalną pomocą. Nie może więc dziwić, że Sferis był wielokrotnie nagradzany, m.in. „Złotym Laurem Klienta”, „Laurem Konsumenta Dekady”- za świetne podejście do klienta i dbałość o jakość świadczonych usług, a także znalazł się w ekskluzywnej grupie Gazel Biznesu za najbardziej prężny rozrost na rynku sieci sklepów komputerowych w latach 2010-2012. Sieć oferuje wysokiej jakości produkty, zachowując prze tym atrakcyjne ceny. Sferis raz w miesiącu proponuje swoim klientom promocje, a informacje o nich zamieszczane są w gazetkach promocyjnych. Gazetki promocyjne Sferis znajdziesz w punktach sprzedaży sieci.

Opinie o sieci Sferis
  • ...
  • 27/02/2015
*Kupiłam kiedys netbooka w salonie. Po tygodniu miałam pierwsze problemy z taśmą. więc postanowiłam oddać na reklamację. W salonie pracownik początkowo nie chciał przyjąc reklamacj, póżniej nie potrafił rozpoznać problemu i musiałam długo tłumaczyć to samo w kółko. Po miesiącu miałam komputer, do tej pory wada nie jest naprawiona. NIE POLECAM czuję sie oszukana poniewaz kupilam wadliwy produkt!!!
  • ...
  • 09/12/2014
Czemu tutaj piszę, że Trend 2 za 399 zł a na stronie czterysta coś?
  • ...
  • 11/06/2014
Beznadziejny serwis. W poznańskim oddziale ciągle mnie lekcewazyli gdy dzwonilam w sprawie naprawy mojego telefonu Musialam domagać się informacji, nieslowni pracownicy, którzy boją się podpisania swoim nazwiskiem. Dostawalam maile podisane w stylu: Grzegorz K. Mija właśnie 5 miesięcy od kiedy oddałam telefon do naprawy, dzisiaj tj. 11.06 wciąż go nie dostałam. NIKOMU NIE POLECAM!