Polecane

Nav
carrefour
CarrefourWażna za 22 dni
obi
OBIWażna od dzisiaj
lidl
LidlWażna od 2018-12-17
agata
Agata Ważna za 2 dni
leroy merlin
Leroy MerlinWażna za 15 dni
polomarket
POLOmarketWażna od dzisiaj
norauto
NorautoWażna za 6 dni
media expert
Media ExpertWażna za 8 dni
maxi zoo
Maxi ZOOWażna od dzisiaj
bonprix
BonPrixWażna za 8 dni
tesco supermarket
Tesco SupermarketWażna od jutra
mila
MILAWażna za 6 dni
Nav

Sferis - gazetki promocyjne Warszawa(mazowieckie pow. Warszawa)

Ocena sieci
3.8 (28 głosów)
O sieci Sferis

Sferis - jest to sieć sprzedaży detalicznej, specjalizująca się w elektronice użytkowej, która ma już ponad 22-letnie doświadczenie w branży IT. Złożona jest ze 114 sklepów stacjonarnych, a także sklepu online, dzięki czemu możesz zrobić bezpieczne zakupy nie wychodząc z domu. W ofercie sklepów Sferis, znajdziesz: komputery, smartfony, sprzęt RTV-AGD oraz sprzęt audiowizualny. Tym co cechuje Sferis, jest zaangażowanie pracowników, którzy są pasjonatami komputerowymi i zawsze służą w pełni profesjonalną pomocą. Nie może więc dziwić, że Sferis był wielokrotnie nagradzany, m.in. „Złotym Laurem Klienta”, „Laurem Konsumenta Dekady”- za świetne podejście do klienta i dbałość o jakość świadczonych usług, a także znalazł się w ekskluzywnej grupie Gazel Biznesu za najbardziej prężny rozrost na rynku sieci sklepów komputerowych w latach 2010-2012. Sieć oferuje wysokiej jakości produkty, zachowując prze tym atrakcyjne ceny. Sferis raz w miesiącu proponuje swoim klientom promocje, a informacje o nich zamieszczane są w gazetkach promocyjnych. Gazetki promocyjne Sferis znajdziesz w punktach sprzedaży sieci.

Opinie o sieci Sferis
Default avatar
  • ...
  • 27/02/2015
*Kupiłam kiedys netbooka w salonie. Po tygodniu miałam pierwsze problemy z taśmą. więc postanowiłam oddać na reklamację. W salonie pracownik początkowo nie chciał przyjąc reklamacj, póżniej nie potrafił rozpoznać problemu i musiałam długo tłumaczyć to samo w kółko. Po miesiącu miałam komputer, do tej pory wada nie jest naprawiona. NIE POLECAM czuję sie oszukana poniewaz kupilam wadliwy produkt!!!
Default avatar
  • ...
  • 09/12/2014
Czemu tutaj piszę, że Trend 2 za 399 zł a na stronie czterysta coś?
Default avatar
  • ...
  • 11/06/2014
Beznadziejny serwis. W poznańskim oddziale ciągle mnie lekcewazyli gdy dzwonilam w sprawie naprawy mojego telefonu Musialam domagać się informacji, nieslowni pracownicy, którzy boją się podpisania swoim nazwiskiem. Dostawalam maile podisane w stylu: Grzegorz K. Mija właśnie 5 miesięcy od kiedy oddałam telefon do naprawy, dzisiaj tj. 11.06 wciąż go nie dostałam. NIKOMU NIE POLECAM!
Najbliższe sklepy sieci Sferis
Sferis znajdziesz w tych centrach handlowych