Polecane

Nav
carrefour
Carrefourdo końca 35 dni
lidl
Lidldo końca 1 dzień
everydayme
Everydaymedo końca 5 dni
aldi
Aldido końca 4 dni
tesco centra handlowe
Tesco Centra Handlowedo końca 1 dzień
polomarket
POLOmarketOstatni dzień promocji!
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 6 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 6 dni
kaufland
Kauflanddo końca 1 dzień
lidl
Lidldo końca 11 dni
castorama
Castoramado końca 5 dni
norauto
Norautodo końca 5 dni
e.leclerc
E.Leclercdo końca 4 dni
paluszek
PaluszekWażna za 2 dni
Nav
Reklama
Reklama

Sferis - gazetki promocyjne Bębło(małopolskie pow. krakowski)

Ocena sieci
Najbliższe sklepy sieci Sferis
Sklepy sieci Sferis w innych miastach
Reklama
O sieci Sferis

Sferis - jest to sieć sprzedaży detalicznej, specjalizująca się w elektronice użytkowej, która ma już ponad 22-letnie doświadczenie w branży IT. Złożona jest ze 114 sklepów stacjonarnych, a także sklepu online, dzięki czemu możesz zrobić bezpieczne zakupy nie wychodząc z domu. W ofercie sklepów Sferis, znajdziesz: komputery, smartfony, sprzęt RTV-AGD oraz sprzęt audiowizualny. Tym co cechuje Sferis, jest zaangażowanie pracowników, którzy są pasjonatami komputerowymi i zawsze służą w pełni profesjonalną pomocą. Nie może więc dziwić, że Sferis był wielokrotnie nagradzany, m.in. „Złotym Laurem Klienta”, „Laurem Konsumenta Dekady”- za świetne podejście do klienta i dbałość o jakość świadczonych usług, a także znalazł się w ekskluzywnej grupie Gazel Biznesu za najbardziej prężny rozrost na rynku sieci sklepów komputerowych w latach 2010-2012. Sieć oferuje wysokiej jakości produkty, zachowując prze tym atrakcyjne ceny. Sferis raz w miesiącu proponuje swoim klientom promocje, a informacje o nich zamieszczane są w gazetkach promocyjnych. Gazetki promocyjne Sferis znajdziesz w punktach sprzedaży sieci.

Reklama
Opinie o sieci Sferis
  • ...
  • 27/02/2015
*Kupiłam kiedys netbooka w salonie. Po tygodniu miałam pierwsze problemy z taśmą. więc postanowiłam oddać na reklamację. W salonie pracownik początkowo nie chciał przyjąc reklamacj, póżniej nie potrafił rozpoznać problemu i musiałam długo tłumaczyć to samo w kółko. Po miesiącu miałam komputer, do tej pory wada nie jest naprawiona. NIE POLECAM czuję sie oszukana poniewaz kupilam wadliwy produkt!!!
  • ...
  • 09/12/2014
Czemu tutaj piszę, że Trend 2 za 399 zł a na stronie czterysta coś?
  • ...
  • 11/06/2014
Beznadziejny serwis. W poznańskim oddziale ciągle mnie lekcewazyli gdy dzwonilam w sprawie naprawy mojego telefonu Musialam domagać się informacji, nieslowni pracownicy, którzy boją się podpisania swoim nazwiskiem. Dostawalam maile podisane w stylu: Grzegorz K. Mija właśnie 5 miesięcy od kiedy oddałam telefon do naprawy, dzisiaj tj. 11.06 wciąż go nie dostałam. NIKOMU NIE POLECAM!
Reklama
Reklama